Straipsniai

Dešimtokų pasivaikščiojimas „žvaigždžių keliais“

Paskelbta: Penktadienis, 27 vasario 2015

Nelengvą pasivaikščiojimą „Žvaigždžių keliais“ dešimtokams suruošė devintokai. Kiekvienas norintis atsisėsti į žvaigždžių sostą, turėjo atlikti užduotį, pereiti spyglių, akmenų ar žiedlapių kelią. Žvaigždžių sostas nepaprastas. Tas, kuris į jį atsisėdo, išgirdo astrologo paruoštas pranašystes artėjančioms šimtui dienų. Po visų išbandymų, priimtos priesaikos, dešimtokams įteikti mažieji pažymėjimai.

Kokia šventė be dainos! Dainuoti teko visiems: dešimtokams, mokytojams, tėvams. Linksmai pabaigę oficialiąją dalį visi šventės dalyviai vaišinosi šimtadienio tortu.

Nuoširdžiai dėkojame mamoms Rimai M., Zitai S., Ritai K., padėjusioms paruošti šimtadienio vaišes, dailės mokytojai Laurai U. už patarimus ruošiant dekoracijas ir puošiant salę, sekretorei Loretai M. už pagalbą atspausdinant mažuosius pažymėjimus, socialinei pedagogei Rūtai N. už įamžintas šventės akimirkas.

9 klasės mokiniai ir jų klasės vadovė Aušra Biskienė