Straipsniai

„STIHL“ taurę laimėjo Gelgaudiškio komandos

Paskelbta: Sekmadienis, 01 kovo 2015

Po įtemptų ir emocingų rungtynių Narto miestelio futbolininkai 5-4 įveikė marijampoliečius ir pasipuošė bronzos medaliais.

Rungtynėse dėl pirmos vietos dominavo Gelgaudiškio pirmoji komanda, kuri įveikė savo kraštiečius 5-3 ir laimėjo nugalėtojų taurę, kurią įsteigė „STIHL“ futbolo akademija.

Geriausiu turnyro vartininku išrinktas Gabrielius Kamaitis iš Gelgaudiškio. Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Narto miestelio žaidėjas Mantas Raulynaitis, pelnęs 13 įvarčių ir aplenkęs Ridą Martinkevičių (12 įvarčių), Donatą Ridą (8 įvarčiai)  iš Gelgaudiškio, Tomą Kronkaitį (9 įvarčiai) iš Marijampolės. Geriausi žaidėjai apdovanoti Masinio futbolo asociacijos kamuoliais.

Turnyrą organizavo Marijampolės futbolo centro treneris Martynas Karpavičius kartu su „STIHL“ futbolo akademija.  Rungtynėms teisėjavo Vilmantas Stankus. Dalyvių sveikata rūpinosi medicinos seselė Irena Saldūnaitė.

Marijampolės futbolo centro treneris Martynas Karpavičius