Straipsniai

Savaitgalį šeimos praleido dalyvaudamos futbolo šventėje „Vieninga šeima“

Paskelbta: Pirmadienis, 09 vasario 2015

Šįmet šventėje dalyvavo 24 šeimos: iš Marijampolės - Skamarakai, Kisieliauskai, Padolskiai, Valiukevičiai, Omelevičiai, Naujokaičiai, Tamulynai, Zaveckai, Gustaičiai, Tumosai, Dobrovolskiai, Šnekučiai, Pucėtai, Dembinskai; iš Kauno - Šliužai, Bezborodovai, Maladauskai; iš Garliavos - Višinskai; iš Karklinių  - Kazlauskai; iš  Keturvalakių - Rutkauskai; iš Mokolų -  Zubrickai; iš Gižų - Gibai, Eidukoniai; iš  Bartninkų - Čivinskai.

Po atkaklių ir įtemptų varžybų  pogrupiuose lyderiaujančios komandos surinko po lygiai taškų, tad nugalėtojai paaiškėjo susumavus įvarčių santykius.

Marijampolės apskrities futbolo federacijos prezidentas Romas Kukis kartu su Marijampolės savivaldybės sporto skyriaus vedėju Vytautu Papečkiu bronzos medalius įteikė Tamulynams, o  sidabro - Kisieliauskams.

Praeitų metų nugalėtojai Dembinskų šeima šįmet savo pogrupyje liko trečioje vietoje ir stipriausios šeimos vardą perleido šiame turnyre laimėjusiems ir nugalėtojų taurę virš galvų iškėlusiems Skamarakams iš Marijampolės.

Pertraukų tarp rungtynių metu šeimos nariai varžėsi įvairiose rungtyse. Rungtyje „Taiklusis tėtis“ varžėsi tėčiai, smūgiuodami pirmo dydžio kamuolius į taiklumo tentą. Šioje rungtyje daugiausiai taškų surinko Artūras Šnekutis (Marijampolė), antroje vietoje liko Lukas Damulis (Kaunas) ir trečioji vieta atiteko Egidijui Čivinskui (Bartninkai).

„Super mamos“ konkurse (apsisukusi ratu tris kartus užrištomis akimis  įmušti kamuolį į vartus) taikliausiai smūgiavo ir „Super mamos“ vardą iškovojo Rugilė Sveikataitė-Šnekutė (Marijampolė). Nedaug nuo jos atsiliko Laura Kiškytė (Kaunas) ir Jurgita Zubrickienė (Mokolai).

Jauniausieji šeimos nariai - vaikai -  varžėsi  rungtyje „Šeimos vikruolis“. Jie turėjo penkto dydžio kamuolį apvaryti aplink kliūtis. Vikriausiu dalyviu tapo Ignas Skamarakas (Marijampolė), tačiau  nuo jo tik per sekundę atsiliko Gabija Valiukevičiūtė ir Augustė Zubrickaitė.

Paskutinėje rungtyje varžėsi močiutės. Jos turėjo smūgiuoti į vartus tris skirtingų dydžių kamuolius. Šioje rungtyje dalyvavo trys močiutės: Teresė Rutkauskienė (Keturvalakiai), Gema Kazlauskienė (Karkliniai), Ramutė Kartavičienė (Mokolai). Po rungties jos visos paskelbtos nugalėtojomis, nes  įrodė, kad futbolui amžius netrukdo.

Visus rungčių dalyvius apdovanojo Masinio futbolo asociacijos vadybininkas Ignas Marcinkevičius įteikdamas futbolo kamuolius, o šventės dalyviams įvairius suvenyrus. Judėjimas „Moterys už futbolą“ mamoms įteikė futbolo marškinėlius. Visi dalyviai  apdovanoti STIHL futbolo akademijos įsteigtais prizais.

Rungtynių metu gražiausius epizodus įamžino fotografai Valdas Knyzelis ir Laura Kiškytė.