Straipsniai

Lietuvos krašto apsaugos ministro taurė iškeliavo į Prienus

Paskelbta: Penktadienis, 07 lapkričio 2014

Jaunosioms suvalkijos futbolininkėms teko pripažinti varžovių pranašumus, tačiau tai pirmosios jų varžybos, kuriose teko susitikti su Vilniaus FK”Žalgiris”, Ukmergės SC, Marijampolės FC ir Kauno komandomis.

Vilkaviškio SM komandai atstovavo Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinės: Laura Markevičiūtė, Deimantė Kuršvietytė, Darija Gražulytė, Goda Vosyliūtė, Ugnė Nemuraitė.

Rezultatyviausia turnyro žaidėja tapo Vilniaus FK “Žalgiris” komandos narė Veronika Zelenina, įmušusi 12 įvarčių.

Geriausia vartininke pripažinta Vilniaus FK „Žalgiris“ žaidėja Vitalija Isojeva.

Geriausia turnyro žaidėja -  Ukmergės SC-2 vartininkė Benita Mockutė.

Turnyrą organizavo Marijampolės futbolo centro treneris Martynas Karpavičius. Turnyrą padėjo organizuoti Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir  sporto departamento sporto skyrius.

Turnyro globėjas - Lietuvos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

Futbolo treneris Martynas Karpavičius