Straipsniai

„Sportuok žiemą“

Paskelbta: Antradienis, 03 gruodžio 2013

„Taiklumo tento“ rungtyje daugiausiai taškų surinko trečios klasės mokinys Airidas Bendaravičius, nuo jo nedaug atsiliko Goda Vosyliūtė ir Smiltė Kraipavičiūtė.  „Tikslumo dėžės“ rungtyje po papildomų bandymų pirmoji vieta atiteko ketvirtos klasės mokiniui Deivydui Kliokiui.

Sporto renginyje dalyvavo virš 50 pradinių klasių mokinių, kurie buvo apdovanoti Lietuvos futbolo federacijos suvenyrais, mergaitėms prizus įsteigė judėjimas „Moterys už futbolą“. Varžyboms ir rungtims teisėjavo  LFF atstovas Ignas Marcinkevičius, mokytojos Rima Dambrauskienė, Renata Klimavičienė, Dalė Gavėnienė, Daiva Vilkienė ir Vilija Merčaitienė. Renginį organizavo socialinis pedagogas Martynas Karpavičius.