Straipsniai

Europos kalbų diena 2013

Paskelbta: Penktadienis, 27 rugsėjo 2013

Europoje daug valstybių, dar daugiau kalbų ir papročių. Renginio metu buvo pristatytos penkios šalys ir supažindinta su jų požiūriu į šeimą, su šeimos tradicijomis, su pagrindiniais žodžiais, be kurių neapsieinama nei vienoje šeimoje. Į šeimas buvo pažvelgta kitų šalių akimis. 5-os klasės mokiniai pristatė  lietuvišką, 6-os klasės mokiniai – anglišką, 7-okai – mūsų kaimynų latvių, 8-okai – emocingų italų, o 9-okai- vokiečių šeimas. 8-os klasės mokiniai pristatę tradicinę italų šeimą nustebino žiūrovus suvaidinę humoristinę miniatiūrą apie mafijos šeimą.  Kalbėdami itališkai jie puikiai perteikė emocingą italų charakterį. Renginio pabaigoje buvo parodytas trumpas filmukas, kuriame save pristatė Pauline Koch. Tai Comenius asistentė iš Vokietijos, kuri į mūsų mokyklą atvyks vasario mėnesį.

Labai dėkoju klasės vadovams, kalbų mokytojams ir mokiniams, padėjusiems ruošti šį renginį.

Vyresnioji vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Eidukonienė