Straipsniai

Susitikimas Birštone

Paskelbta: Penktadienis, 17 gegužės 2013

Svetingi birštoniečiai svečiams iš Suvalkijos aprodė kurortą, papasakojo apie savo veiklą, ruošiantis Kristijono Donelaičio jubiliejui.

Kitas susitikimas įvyks Vilkaviškio raj. Keturvalakių pagrindinėje mokykloje, 2013 metų rudenį, jo tema: “Kaip žmogų veikia metų laikai?”. Diskutuosime kokią įtaką žmogui daro besikeičiantys metų laikai literatūriniu, psichologiniu ir religiniu aspektu. Labai džiaugiamės, kad literatūrinę kompoziciją parodys projekto naujokai - Marijampolės raj. Sasnavos pagrindinės mokyklos mokiniai ir jų mokytoja Stefanija Navickienė.

Projekto “Donelaičio Lietuva” koordinatorė Virginija Tabarienė