Straipsniai

Žiemos pramogos

Paskelbta: Trečiadienis, 30 sausio 2013

Sausio 30 d. mokyklos pradinukai ir priešmokyklinės grupės ugdytiniai smagiai praleido dieną lauke. Žiemos pramogų dieną pradėjome pokalbiu apie sveikatą, švarą, grūdinimąsi. Žiūrėjom senosios animacijos filmuką „Baltprausys“. Po to skubėjome į lauką pasidžiaugti puikiu oru ir limpančiu sniegu. Dažais nupurškę ant sniego spalvingą namą, lipdėme pilis, besmegenių karalystę. Išgėrę lauke karštos liepžiedžių arbatos su medumi, užkandę riestainių, papuošėme medį savo „svajonėmis“. Rogučių lenktynėse smagiai pasivažinėjo ne tik vaikai, bet ir mokytojos. Laužo liepsnoje sudeginę savo „baimes“, šokome smagius ratelius. Jėgas išbandėme traukdami virvę. Į šventės šurmulį buvo įsijungę ir mamytės.

Pradinių klasių mokytojos