To dar mokyklos istorijoje nebuvo!

Paskelbta: Penktadienis, 22 birželio 2018

Vienas iš Joninių šventės papročių – vainikų pynimas. Vaikai nusiplovę rankas, ką privalu daryti atėjus į Joninių šventę, pynė vainikus iš suneštų lauko augalų. Deja, nors Joninės – gamtos šventė, šįkart ji nenorėjo būti draugiška mums, ir artėjanti audra vijo visus po stogu. Todėl vainikus paskubomis paleidome prie mokyklos esančiame tvenkinyje.
   Neišgąsdinti gūsingo vėjo ieškojome ir paparčio žiedo, kuris, pasak senolių, žydi tik vieną akimirką. Pasinaudojęs savo greitumu, paparčio žiedą rado Dominykas Vaitkevičius. Jį rado visi renginio dalyviai, nes paparčio žiedas slypi mūsų širdyse.
   Kupini teigiamų emocijų ėmėmės kūrybinio darbo – sukūrėme projekto „Atverk duris vasarai 2018“ vėliavą, kuri bus šių metų simboliu. Joje ir ledai, ir šypsenos, ir meilė, ir draugystė, ir aitvarai, ir saulė, ir dar daug gerų ir smagių dalykų tilpo. O kiekvienas dalyvis sukūrė sau ar savo draugui simbolinį laimės pakabuką.
   Kokios Joninės be laužo! Susikūrėme ir jį. Liepsnojo jis nuo mūsų juoko, džiaugsmo bei pagarbos vienas kitam.
   Vakaro kulminacija – filmo žiūrėjimas. Patogiai įsitaisę savo „stovyklavietėse“ linksmai pažiūrėjome animacinį filmą „Zootropolis“.
R   ytą išsiskirstėme laimingi, sutarę susitikti tikroje Joninių šventėje.

Parengė projekto organizatorė Aušra Biskienė

N10190 N10191 N10192 N10193 N10194