Mokyklos gimtadienis

Paskelbta: Penktadienis, 15 gruodžio 2017

Pirmoji veikla – iš anksto paruošti mokinių pranešimai. Jie buvo informatyvūs ir įdomūs. Juose ne tik sausi faktai, bet ir sustabdytos akimirkos bei mokinių pastebėjimai. Žiūrint nuotraukas ne vieno mokytojo mintys nuskriejo į vaikystę, kai patys čia mokėsi, į darbo pradžią šioje mokykloje, prisiminė buvusius kolegas. Suskaičiavome, kad mokyklai jau 330 metų.
   Antroji veikla buvo ne mažiau svarbi – šokio mokyklai kūrimas, repeticija ir pasirodymas. Čia vadovavo 7 klasės mokinė Smiltė Kraipavičiūtė. Smagiai trypėme visi: ir pradinukai, ir vyresnieji, ir net mokytojai.
Jau dabar mokykla plačiai matoma ir girdima. O, kad dar plačiau garsas sklistų – kiekviena klasė kūrė mokyklos reklamą ir sveikinimą. Vaikai pastebėjo viską, kuo mokykla gali didžiuotis, džiaugtis ir prisivilioti daugiau mokinių. Visų klasių paruoštos dovanos iškilmingai įteiktos mokyklos direktorei, linkint mokyklai ilgų ir prasmingų gyvavimo metų.
   O kaip gimtadienis be torto! Visi ragavo didžiulį nuostabaus skonio gimtadienio tortą. Už jį nuoširdžiai dėkojame mamai Ingridai Pajaujienei.

Vyresnioji pradinių klasių mokytoja Renata Klimavičienė

N6691 N6692 N6693