Septintokų susitikimas su Lietuvos šaulių sąjungos nariu D. Kuršviečiu

Paskelbta: Penktadienis, 17 lapkričio 2017

Susitikimo metu D. Kuršvietis pasidalino ir vaizdo įrašais iš asmeninio albumo, kuriuose yra įamžintos akimirkos iš tarptautinių stovyklų. Jos puiki galimybė susirasti draugų kitose šalyse. Tarptautinės stovyklos padeda pažinti šalies kultūrą, istoriją, politinę situaciją, žmonių mąstymą.
   Taigi šaulių veikla tai ne tik fizinio pasirengimo pratybos, bet ir istorijos, pilietiškumo, biologijos, lietuvių kalbos, matematikos pamokos, kurių metu išmokstama suteikti medicininę pagalbą, orientuotis teritorijoje ir daug kitų dalykų.
Lietuvos sąjungos narys D. Kuršvietis ragino visus išbandyti savo jėgas bei domėtis savo krašto apsauga.

Parengė 7 klasės vadovė Aušra Biskienė

N6541