Žvejybos varžybos „Kas didesnę, kas gražesnę“

Paskelbta: Trečiadienis, 05 liepos 2017

Profesionaliausia žveje pripažinta Deimilė Biskytė. Ji pasirūpino ir pašaru žuvims bei stovu meškerei, labai atsakingai, pagal tėtės duotas instrukcijas, žvejojo.
   O daugiausiai žuvų (890 g) sugavo Deimantė Kuršvietytė, kuri su brolio palaikymu ir patarimais traukė žuvį vieną po kitos.
   Varžybų sirgaliai taip pat gavo saldžių dovanų.
   Reikia mokėti ne tik žuvį sugauti, bet ir ją pažinti. Taigi užduotis-mįslė. Visi varžybų dalyviai turėjo atspėti, kokia žuvis pavaizduota paveikslėlyje.
   Varžybas organizavo bei dalyviams neįveikiamose situacijose gelbėjo kūno kultūros mokytojas Povilas Melnykas.
   Varžybose dalyvius palaikė Keturvalakių bendruomenės atstovės Reda Žukauskienė, Lina Kuršvietienė, mokytojos Laura Urbšytė, Aušra Biskienė, bibliotekininkė Vilija Urbšienė bei svečiai: Deividas Kuršvietis, Domantė Biskytė.

N6301 N6302 N6303 N6304 N6305