Neformaliojo švietimo programos ,,Darbštukai“ veikla

Paskelbta: Penktadienis, 22 birželio 2018

N1020m Nors mokslo metai jau ir pasibaigė, tačiau neformaliojo švietimo programos ,,Darbštukai“ mokiniai bei projekto ,,Atverk duris vasarai“ vaikai prisidėjo prie Keturvalakių bendruomenės organizuojamos Joninių šventės, kurios metu galės prekiauti savo pagamintais dekupažiniais kavos ar arbatos padėkliukais, medinėmis lentutėmis, dėžutėmis bei kitais dirbiniais. Užsiėmimo metu vaikai ne tik susipažino su dekupažo technika, bet ir tobulino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, aktyviai ir kūrybiškai veikė, išsakė savo mintis, stebėjo, vertino ir...smagiai leido laiką.
   Už priemones kūrybiniams darbams atlikti dėkojame Keturvalakių bendruomenei.
   Su nekantrumu laukiame Joninių šventės!

Parengė neformaliojo švietimo programos ,,Darbštukai“ vadovė Laura Urbšytė

N10200 N10201 N10202