Krašto apsaugos ministro taurę iškovojo dzūkai

Paskelbta: Antradienis, 04 vasario 2014

2014-02-04 Marijampolės apskrities laikraštis „Suvalkietis“ Nr.14

Vilkaviškio sporto mokykla kartu su Marijampolės apskrities futbolo federacija Keturvalakiuose organizavo Lietuvos miestelių mažojo futbolo turnyrą „Lietuvos krašto apsaugos ministro taurė 2014“. Turnyre dalyvavo devynios komandos.

Iškopęs į pirmąjį pusfinalį FK „Simnas“ įrodė savo pranašumą, įveikęs birštoniečius. Antroje poroje vietą finale iškovojo Karklinių UDC komanda, nugalėjusi Krosną.

Mažajame finale po įtemptų rungtynių Birštono SC komanda 8:6 nugalėjo Krosnos atstovus ir pasipuošė bronzos medaliais. Rungtynėse dėl pirmos vietos svečiai iš Dzūkijos FK „Simnas“ 12:2 nugalėjo Karklinių UDC komandą ir iškovojo Lietuvos krašto apsaugos ministro Juozo Oleko įsteigtą taurę.

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Krosnos komandos žaidėjas Vytautas Ivanauskas, pelnęs 25 įvarčius. Geriausiu vartininku išrinktas simnietis Rytis Burneika. Garbingo žaidėjo prizas įteiktas FK „Simnas“ žaidėjui Justinui Šveiteriui.

„Lietuvos krašto apsaugos ministro taurė 2014“ sidabro medalių laimėtojai Karklinių UDC futbolininkai

„Suvalkiečio“ informacija

Martyno Karpavičiaus nuotrauka