Karklinių futbolininkų sėkmė

Paskelbta: Antradienis, 11 vasario 2014

2014-02-11 Vilkaviškio krašto laikraštis „Santaka“ Nr.17

Vilkaviškio sporto mokykla kartu su Marijampolės apskrities futbolo federacija Keturvalakių mokykloje-daugiafunkciame centre organizavo Lietuvos miestelių mažojo futbolo turnyrą „Lietuvos krašto apsaugos ministro taurė 2014“. Turnyre dalyvavo devynios komandos. Tarp jų buvo ir trys mūsų rajono ekipos iš Karklinių, Čyčkų bei Keturvalakių.

Pasibaigus pogrupio ir ketvirtfinalio rungtynėms, į pusfinalius kartu su komandomis iš Birštono, Simno bei Krosnos iškopė ir Karklinių UDC ekipa. Pusfinalyje ji nugalėjo Krosnos komandą.
Deja, finale pasipriešinti svečiams iš Simno Karklinių sportininkai nepajėgė – rungtynės pralaimėtos rezultatu 2:12. Mūsiškiams atiteko antros vietos taurė ir sidabro medaliai.

„Santakos“ inf.

Mažojo futbolo turnyre „Lietuvos krašto apsaugos ministro taurė 2014“ Karklinių UDC komanda iškovojo sidabro medalius.

Publikuota: 2014 m. Vasario 11 d. Antradienis.