Iš konkurso grįžo ne tuščiomis

Paskelbta: Ketvirtadienis, 09 sausio 2014

2014-01-08 Vilkaviškio krašto laikraštis „Santaka“ Nr.3

Kauno rotušėje vyko respublikinis kaimo vaikų ir jaunimo konkurso „Po tėviškės dangum 2013“ nugalėtojų apdovanojimas. Jame dalyvavo ir Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro 3 klasės mokiniai.
Konkurso tema buvo „Renkuosi žemės ūkio profesiją!“ Jame dalyvavo šalies kaimuose, miesteliuose bei mažesniuose miestuose gyvenantys vaikai ir jaunimas nuo 7 iki 19 metų amžiaus. Dalyviai turėjo sukurti žemdirbiškos profesijos ar specialybės reklamą, skirtą internetui arba spaudai. Konkursui buvo pateikti 145 darbai.
Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai sukūrė reklamos projektą „Mano gimtinė – Lietuva vadinas“. Trečiokai pelnė du prizus. Kandidatai į nugalėtojus buvo apdovanoti dovanų kuponu knygoms ir padėka bei Kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų asociacijos prizu už aktyvumą.

Daiva VILKIENĖ
Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokytoja metodininkė

Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro trečiaklasiai konkurse pelnė du apdovanojimus.

Publikuota: 2014 m. Sausio 9 d. Ketvirtadienis.