Integruota pamoka „Žvejybos paslaptys“

Paskelbta: Antradienis, 16 spalio 2018

N1041m „Viskas prasideda nuo kabliuko...“, – šiais žodžiais spalio 16 d. kūno kultūros mokytojas ir žvejys Povilas Melnykas pradėjo integruotą pamoką tema „Žvejybos paslaptys.
   Mokiniai turėjo galimybę ne tik išgirsti išsamų mokytojo pasakojimą, kaip pagauti žuvį, kokias meškeres, kitus žvejybos reikmenis, masalą naudoti, bet ir juos apžiūrėti, pauostyti, pačiupinėti.
   Vaikai mokyklos stadione atliko ir praktinę užduotį. Mokėsi teisingai ir kuo toliau užmesti meškerę.
   Aktyviausiai dalyvavę pamokoje ir teisingai atsakę į klausimus mokiniai buvo apdovanoti. Visi priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai ir pradinių klasių mokiniai gavo po dovanėlę, kuria galės pasinaudoti projekto „Žuvų diena“ užbaigimo renginyje – žūklės varžybose.

Vyresnioji pradinių klasių mokytoja Rima Dambrauskienė

N10410 N10411 N10412 N10413 N10414