Susitikimas su „Juoda avimi“

Paskelbta: Antradienis, 09 spalio 2018

N1039m Spalio 9 d. mokykloje mus aplankė „Juoda avis“. Tai dvi merginos - Laura ir Sigita, kurios veikdamos su žmonėmis siekia jiems padėti atrasti naują žinojimą senoje tiesoje. „Juoda Avis“ 5-10 klasių mokinius kvietė į ratą, kuriame svarbiausias darbas buvo būti savimi, tokiu, kokiu norėjosi būti šią dieną. Mokiniai buvo kviečiami reikšti savo mintis ir jausmus, išgirsti bei suprasti kalbantįjį, skatinami auginti pasitikėjimą savimi, atrasti stipriąsias ir tobulintinas savo puses.
   Mokytojai dalyvavo praktinėje paskaitoje „Vaikas jau yra žmogus“, kur gilino savo žinias apie suaugusiojo ir vaiko tarpusavio ryšį, bendravimo svarbą.
   Susitikimas vyko pagal projekto „Laimingi vaikai“ veiklas.

Parengė vyresnioji socialinė pedagogė Rūta Pranaitienė

N10390 N10391 N10392