Startavo projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“.

Paskelbta: Ketvirtadienis, 27 rugsėjo 2018

N1035m Rugsėjo 27 d. mūsų mokykloje startavo Andriaus Tapino inicijuotas projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“. Jo metu 50 Lietuvos mokyklų kiekvieną mėnesį (iki vasario mėnesio) lankys garsūs žmonės: žurnalistai, ekonomistai, karininkai, aktoriai, dainininkai, dabartinės valdžios atstovai ir kt. Jų užduotis kalbėti su mokiniais apie mūsų valstybę, galimybes visiems prisidėti prie jos kūrimo, apie jauno žmogaus ateitį, galimybes ir perspektyvas.
   Pirmasis projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ svečias mūsų mokykloje buvo Laisvės TV direktorius Mykolas Markauskas, kuris bendravo su 5–10 klasių mokiniais. Svečias beveik valandą dalinosi savo gyvenimo bei sėkmės istorija. Vis pajuokaudamas pasakojo, kaip svajojo, dvejojo ir siekė savo tikslų, kad pasiektų tai, ką turi dabar: mėgstamą darbą, mylimą šeimą. Taip pat atsakinėjo į mokinių klausimus.
Dauguma mokinių iš pamokos išėjo puikios nuotaikos ir įkvėpti laukti kito susitikimo, kuris įvyks spalio 12 d.

Projekto koordinatorė mokytoja Laura Urbšytė

N10350 N10351