Rudens kroso pirmenybėse Keturvalakių komanda užėmė II vietą

Paskelbta: Antradienis, 25 rugsėjo 2018

N1034mRugsėjo 25 dieną Vilkaviškio miesto parke prie „Ąžuolo“ progimnazijos vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės mokyklų mokinių lengvosios atletikos rudens kroso pirmenybės. Labai sėkmingai šiose pirmenybėse pasirodė mūsų mokyklos komanda, kuri pagrindinių mokyklų, progimnazijų ir daugiafunkcių centrų grupėje iškovojo antrąją vietą, o bendroje įskaitoje, įskaitant ir dvi gimnazijų komandas, taip pat užėmė antrą vietą. Už mūsų mokyklos komandą stipresni buvo tik Bartninkų mokyklos-daugiafunkcio centro bėgikai. Tai aukščiausia mokyklos užimta vieta šiose varžybose per pastaruosius keliolika metų ar net kelis dešimtmečius. Labai sėkmingai šiose varžybose pasirodė 9 klasės mokinė Deimantė Bendaravičiūtė, kuri 1000 metrų distancijoje, jaunučių amžiaus grupėje, tapo čempione, o jos brolis Danielis Bendaravičius 1000 metrų distancijoje vaikų amžiaus grupėje iškovojo trečiąją vietą. Sėkmingai šiose varžybose pasirodė Darija Gražulytė, Gabrielė Lapuchinaitė, Rugilė Černiakaitė, Naglis Zigmanta, Airidas Bendaravičius, Lukas Venys, Evelina Paulauskaitė, Ugnė Nemuraitė, Dominykas Vaitkevičius, Martynas Markevičius, Edas Nemura.
   Mokinius varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojas Modestas Saldukaitis.

N10340 N10341 N10342