Pažintis su biblioteka

Paskelbta: Penktadienis, 07 rugsėjo 2018

N1031m Rugsėjo 7 dieną priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai pirmą kartą apsilankė mokyklos bibliotekoje. Juos maloniai pasitiko mokyklos bibliotekininkė Vilija Urbšienė ir pakvietė atverti duris į knygų ir daugybės istorijų pasaulį. Vaikai apžiūrėjo knygas, susipažino su jų įvairove, sužinojo, kad bibliotekoje galima naudotis kompiuteriu, pažaisti su ten esančiais žaislais. Bibliotekininkė paaiškino, kaip reikia elgtis bibliotekoje, kaip tausoti knygas, kaip jas pasiimti į namus, o paskaičius laiku grąžinti švarias ir tvarkingas. Apžiūrėję, pavartę vaikiškas knygeles, vaikai atsisėdo klausytis bibliotekininkės skaitomos S. Paltanavičiaus istorijos „Kuo kvepia vakarienė“. Už tai, kad buvo atidūs klausytojai vaikai gavo dovanų - knygų skirtukus. Vaikai nuoširdžiai padėkojo bibliotekininkei Vilijai už šiltą priėmimą ir malonų bendravimą. Šios viešnagės pabaigoje priešmokyklinukai tapo mokyklos bibliotekos skaitytojais ir pasiėmė į namus paskaityti vaikiškų knygelių.
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vida Liaudaitienė

N10310 N10311

Ar lauki mokslo metų pradžios?