,,Gaminu gražiai ir skaniai”

Paskelbta: Antradienis, 10 liepos 2018

N1028m Projekto ,,Atverk duris vasarai 2018" dalyviai, liepos 10 dieną susirinkę į keramikos užsiėmimą ,,Gaminu gražiai ir skaniai", susipažino su įvairių šalių patiekalais, sprendė įvairias minkles apie šių patiekalų atsiradimo kilmę, kilmės šalį, surado patiekalo ,,vietą" pasaulio žemėlapyje.
   Keramika – kūrybiškas, raminantis ir malonus užsiėmimas su moliu. Molis – tai terapijos priemonė, kuri sugeria neigiamas emocijas, o pats lipdymo procesas – minkyti, lipdyti, gadinti ir vėl iš naujo kurti suteikia daug gražių ir džiaugsmingų akimirkų, kurių vaikai patyrę begalę, lipdydami įvairių šalių patiekalus, kuriuos vėliau pristatė vieni kitiems.
   Užsiėmimo pabaigoje visi skanavo keksiukais, kuriuos iškepė projekto organizatorės Aušra Biskienė ir Vilija Urbšienė. Visi pritarė, jog norint pažinti šalį, nebūtina keliauti, galima tai padaryti ragaunant tos šalies patiekalus.
Parengė dailės ir technologijų mokytoja Laura Urbšytė

N10280 N10281 N10282