Linksmosios žaidynės

Paskelbta: Antradienis, 12 birželio 2018

N1017m Birželio 12 dieną Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro stadione vyko diena, sportinei, praktinei veiklai „Linksmosios žaidynės“. Ši diena buvo skirta 5–10 klasių mokiniams. Programoje buvo 4 rungtys: virvės traukimas, mokyklinio autobusiuko traukimas, estafetė „Kliūčių ruožas“ ir orientacinės varžybos. Virvės traukime netikėtai stipriausia komanda tapo 5 klasė, mokyklinį autobusiuką 30 metrų greičiausiai nutraukė 7 klasė, 10 klasė greičiausiai įveikė „Kliūčių ruožo“ estafetę, o 8 klasė greičiausia buvo orientacinėse varžybose.
   Kadangi varžybos buvo draugiškos, tai nebuvo nei laimėjusių, nei pralaimėjusių. Visos klasės už aktyvų, nuotaikingą dalyvavimą tarpklasinėse sporto varžybose „Linksmosios žaidynės“ gavo padėkos raštus.
Nuoširdus AČIŪ visų klasių auklėtojoms: 5 klasės auklėtojai Reginai Gintautaitei-Aželskienei, 6 klasės auklėtojai Rūtai Pranaitienei, 7 klasės auklėtojai Aušrai Biskienei, 8 klasės auklėtojai Vidai Senkuvienei, 9 klasės auklėtojai Laurai Urbšytei, 10 klasės auklėtojai Reginai Treikauskienei, kurios ne tik palaikė savo auklėtinius, bet ir pačios aktyviai dalyvavo varžybose.
   Varžybas organizavo vyresnysis kūno kultūros mokytojas Modestas Saldukaitis.

Parengė mokytojas Modestas Saldukaitis

N10170 N10171 N10172 N10173