Vaikų vasaros poilsio stovykla „Draugystės ratas”

Paskelbta: Penktadienis, 08 birželio 2018

N1013m Birželio 4–8 d. mokykloje vyko stovykla pradinių klasių mokiniams „Draugystės ratas”, kurios tikslas: ugdyti mokinių bendravimo ir bendradarbiavimo, saviraiškos, sveikos gyvensenos įgūdžius. Veiklų metu mokiniai kūrė įvairius darbelius, piešė, sportavo, žaidė, bendravo, mokėsi dirbti grupėse. Taip pat mokiniai turėjo galimybę ir pakeliauti. Stovyklautojai aplankė Tado Ivanausko zoologijos muziejų Kaune, kur susipažino su gyvūnų įvairove, gidė papasakojo apie įdomų žinduolių gyvenimą. Vištyčio regioniniame parke mokiniai ne tik susipažino su regiono lankytinomis vietomis, bet ir patys apkabino didžiausią šio krašto „Velnio“ akmenį. Mokiniai aplankė Paežerių dvarą, čia veikiantį muziejų, susipažino su istorinėmis asmenybėmis, išbandė, ką gi reiškia vaikščioti medinėmis klumpėmis. Laikas praleistas stovykloje buvo įdomus ir turiningas.

Parengė vyresnioji socialinė pedagogė Rūta Pranaitienė

N10130 N10131 N10132