Pradinių klasių mokinių sportinės žaidynės

Paskelbta: Antradienis, 08 gegužės 2018

N1005m Šiltą ir saulėtą gegužės 8 dieną Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro sporto aikštyne vyko pradinių klasių mokinių sporto žaidynės. Daugumai mokinių tai buvo pirmosios varžybos jų gyvenime, todėl iškart užvirė sportinės aistros, azartas, gera nuotaika ir ,žinoma, noras įrodyti savo pranašumą prieš draugus. Labai aktyviai savo auklėtinius varžybų metu palaikė jų mokytojos.
   Varžomasi buvo dviejose amžiaus grupėse. Vienoje amžiaus grupėje varžėsi priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai, pirmokai ir antrokai, o kitoje – trečiokai ir ketvirtokai. Berniukai ir mergaitės rungtyniavo atskirai. Buvo varžomasi šiose rungtyse: 30 metrų bėgime, kamuoliuko metime ir šuolyje į tolį įsibėgėjus. Mokiniai savo rungtyse iškovoję 1 – 3 vietas buvo apdovanoti medaliais.

Labai sėkmingai varžybos susiklostė 2 klasės mokiniui Aurimui Lapuchinui ir 3 klasės mokiniui Darijui Šalčiūnui, kurie pelnė po tris apdovanojimus. Po du apdovanojimus pelnė antrokai: Šlekytė Gabija, Pajaujis Lukas, trečiokai: Černiakaitė Rugilė, Virpšaitė Ernesta, Biskytė Deimilė ir ketvirtokai: Kaptielovas Titas, Bendaravičius Danielis, Zigmantaitė Andrėja.
Žaidynes organizavo kūno kultūros vyresnysis mokytojas Modestas Saldukaitis

N10051 N10052