Naujienos

Iš lengvosios atletikos varžybų mokiniai grįžo užėmę prizines vietas

Paskelbta: Trečiadienis, 02 gegužės 2018

   Gegužės 2 d. Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos stadione vyko Vilkaviškio rajono vaikų (gim. 2005 m. ir jaunesnių) ir jaunučių (gim. 2003 – 2004 m.) lengvosios atletikos varžybos. Šiose varžybose dalyvavo 15 mūsų mokyklos 5–8 klasių mokinių. Prizininkais tapo trys mūsų mokyklos mokiniai. Šuolio į tolį rungtyje 5 klasės mokinys Ignas Sakalauskas vaikų amžiaus grupėje užėmė trečią vietą. 250 metrų nuotolyje 6 klasės mokinys Matas Kudrevičius vaikų amžiaus grupėje užėmė trečią vietą, o tame pačiame nuotolyje 8 klasės mokinys Edas Nemura jaunučių amžiaus grupėje atbėgo antras.
   Mokinius varžyboms parengė kūno kultūros mokytojas Modestas Saldukaitis

N10044

Pridėti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Apklausa

Tavo mėgstamiausias metų laikas

(C) Vikaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras 2012-2018. Free joomla templates | Pritaikė Giedrius Plečkaitis