Iš lengvosios atletikos varžybų mokiniai grįžo užėmę prizines vietas

Paskelbta: Trečiadienis, 02 gegužės 2018

Gegužės 2 d. Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos stadione vyko Vilkaviškio rajono vaikų (gim. 2005 m. ir jaunesnių) ir jaunučių (gim. 2003 – 2004 m.) lengvosios atletikos varžybos. Šiose varžybose dalyvavo 15 mūsų mokyklos 5–8 klasių mokinių. Prizininkais tapo trys mūsų mokyklos mokiniai. Šuolio į tolį rungtyje 5 klasės mokinys Ignas Sakalauskas vaikų amžiaus grupėje užėmė trečią vietą. 250 metrų nuotolyje 6 klasės mokinys Matas Kudrevičius vaikų amžiaus grupėje užėmė trečią vietą, o tame pačiame nuotolyje 8 klasės mokinys Edas Nemura jaunučių amžiaus grupėje atbėgo antras.
   Mokinius varžyboms parengė kūno kultūros mokytojas Modestas Saldukaitis

N10044