Septintokai dalyvavo Sūduvos krašto mokinių darbų konferencijoje

Paskelbta: Penktadienis, 20 balandžio 2018

N1000m Savarankiška, atsakinga, jau mokykloje save kūrybiškai atskleidžianti asmenybė – tai svarbiausias šių dienų švietimo tikslas. Mokyklos ir mokytojo paskirtis – atskleisti žmogaus prigimtyje glūdintį kūrybinį nusiteikimą, padėti kiekvienam mokiniui pažinti save, suprasti savo silpnybes ir stiprybes.
   Balandžio 20 d. 7 klasės mokinės Smiltė Kraipavičiūtė, Deimantė Kuršvietytė ir Viktorija Sarpaliūtė su klasės vadovė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Biskiene ir bibliotekininke Vilija Urbšiene dalyvavo Sūduvos krašto mokinių darbų konferencijoje „Mano darbai – tai mūsų ateitis“, kuri vyko Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykloje-daugiafunkciame centre. Mokinės pasidalino įspūdžiais apie vykdytą renginių ciklą „Lietuvos šimtmetis su manimi“, kuris buvo skirtas paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį. Taip pat pasisėmė patirties ir naujų idėjų iš savo bendraamžių iš Gižų ir Alvito mokyklų.

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Biskienė

N10001 N10002 N10003