Užimta III vieta lengvosios atletikos kroso estafečių varžybose

Paskelbta: Trečiadienis, 18 balandžio 2018

Balandžio 18 dieną vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės mokyklų žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos. Mūsų mokyklos komanda varžėsi gimusių 2003 m. ir jaunesnių grupėje. Varžybose dalyvavo komandos iš Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos, Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro, Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos ir Sūdavos pagrindinės mokyklos. Mūsų komanda iškovojo trečiąją vietą į priekį praleidusi Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro ir Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos komandas. Dalyviai buvo apdovanoti asmeniniais diplomais.
   Mokyklai šiose varžybose atstovavo Austėja Branišauskaitė, Gabrielė Lapuchinaitė, Neda Kulbokaitė, Deimantė Bendaravičiūtė, Edas Nemura, Lukas Venys, Airidas Bendaravičius, Dominykas Vaitkevičius ir Martynas Markevičius.
Mokinius varžyboms parengė vyresnysis kūno kultūros mokytojas Modestas Saldukaitis.

N9987