,,Mažosios Velykėlės”

Paskelbta: Antradienis, 10 balandžio 2018

N998mVisi laukiame švenčių, o sulaukę dar kartą suprantame, kaip greitai bėga laikas. Tos lauktosios taip greit pralekia, pasibaigia... Gerai, kad Velykos po savaitės atgarsį turi - Atvelykį, skirtą kiaušiniams ridenti, daužyti.
   Balandžio 10 dienos popietę, 5–10 klasių mokiniai rinkosi II aukšto fojė į netradicinę pamoką ,,Mažosios Velykėlės”, kurią vedė dailės mokytoja Laura Urbšytė ir 9 klasės mokinė Justė Matulionytė.
   Mokiniai susipažino su Atvelykio tradicijomis bei papročiais, rašė ir piešė margutyje užkoduotą žinutę–palinkėjimą. Visų smagiausia ir linksmiausia užduotis – šokoladinių margučių ridenimas įvairiomis ridenimo trasomis.
   Sakoma, kad Atvelykis panašus į upelį, kuris ištryškęs iš Velykų šaltinio ima šakotis, kad atgaivintų ir atnaujintų kiekvieną. Netradicinė pamoka mokiniams suteikė daug džiugios nuotaikos, linksmo pasibuvimo kartu.
Dailės ir technologijų mokytoja Laura Urbšytė

N9981 N9982 N9983