Užimta II vieta Marijampolės apskrities mergaičių salės futbolo žaidynėse

Paskelbta: Trečiadienis, 21 kovo 2018

N991m Kovo 21 dieną Kybartų „Saulės“ progimnazijos sporto salėje vyko mergaičių salės futbolo (futsal) žaidynių LADYGOLAS Marijampolės apskrities finalinės varžybos. Mūsų mokyklos mergaičių komanda varžėsi 8 klasių ir jaunesnių grupėje. Be mūsų mokyklos komandos dar varžėsi komandos iš Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos, Antanavo pagrindinės mokyklos bei Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos–daugiafunkcio centro. Nugalėjusios Salomėjos Nėries ir Antanavo pagrindinių mokyklų komandas, lemiamoje dvikovoje buvo pralaimėta merginoms iš Bartninkų ir užimta antroji vieta.
   Merginos buvo apdovanotos medaliais ir firminiais žaidynių marškinėliais, o komandai įteikta taurė ir diplomas. Mūsų komandai varžybose atstovavo: Darija Gražulytė, Adrijana Bagdanavičiūtė, Smiltė Kraipavičiūtė, Deimantė Kuršvietytė, Greta Marazaitė, Laura Markevičiūtė, Ieva Vilkaitytė, Deimantė Bendaravičiūtė, Neda Kulbokaitė, Gabrielė Lapuchinaitė.
Kūno kultūros mokytojas M. Saldukaitis

N9911 N9912 N9913 N9914