Naujienos

Kalėdinis talentų šou „Neatrasti talentai“

Paskelbta: Penktadienis, 22 gruodžio 2017

„Mergaitė sukūrė mažutį pasaulįN670m
Ir nupiešė didelę mėlyną saulę.
Suaugę sušuko: apgaulė! Apgaulė!
Na, kurgi jūs matėte mėlyną saulę?
Mergaitė pravirko: mačiau aš tą šalį -
Ten saulė, kaip nori, taip šviesti tau gali.
Suaugę - supraskit, suaugę - nepykit,
Ir tik netrukdykit jai, netrukdykit!“

   Tokiais žodžiais jaukią penktadienio popietę Darija ir Dovilė pradėjo 5-10 klasių renginį „Neatrasti talentai“. Už lango – kalėdinė baltuma, širdyse – šventinė nuotaika. Laukia gražiausios metų šventės ir a-tos-to-gos! Puikus laikas atsipalaiduoti ir pašėlti. Renginys ir prasidėjo tikru šėlsmu – dešimtokų cirku. Jų pasirodymas komisijos – mokytojų Nerijaus ir Rūtelės bei pavaduotojos Linos – buvo paskelbtas „Talentų talentu“.

   Leonardo piešiniai, nuoširdus bei nuotaikingas šeštokų ir jų auklėtojos Rūtos kalėdinių dainų atlikimas komisijos buvo nominuoti kaip nuoširdžiausias pasirodymas. Devintokai nustebino jaukia žiemiška apranga ir itin profesionaliu bei judriu Sonatos šokiu. Jie buvo apdovanoti už originalumą.
   Aštuntos klasės mokiniai nustebino vieningumu – jų kalėdinė daina skambėjo pakankamai darniai ir baigėsi nuotaikingu konfeti. Turbūt už vieningiausią pasirodymą dėkoti galima ir jų vadovei Vidai, taip šauniai subūrusiai klasę bendram darbui.
   Už kūrybiškumą nominacija atiteko septintokams. Jų originalus Sel‘o ir Jazzu pasirodymas išjudino publiką. O renginį užbaigė jauniausios dalyvės – Ugnė ir Austėja. Su jomis kartu dainavo ir plojo visa publika. Galbūt dėl to komisija jų pasirodymą nominavo kaip nuotaikingiausią.
   Pasaulyje nemažai žmonių, mokančių įžvelgti paslėptus talentus kitame žmoguje ir su meile padedančių juos puoselėti, iškelti į šviesą. Bet pasitaiko ir tokių, kurie praeina pro šalį ir kitą palieka skendėti tamsoje. Nebūkite tie, kurie užgesina talentus. Ir nebijokite jais dalintis su kitais.
   Gražių, jaukių, baltų ir šalvenančių Kalėdų bei Naujųjų metų!
Renginio organizatorė
Regina Gintautaitė-Aželskienė

 N6701 N6702 N6703

Pridėti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Apklausa

Tavo mėgstamiausias metų laikas

(C) Vikaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras 2012-2018. Free joomla templates | Pritaikė Giedrius Plečkaitis