Netradicinė technologijų pamoka

Paskelbta: Pirmadienis, 18 gruodžio 2017

N668m „O taip, Kalėdos – tai dovanos, perrištos širdies gijomis. Dovanos, kurios žemiškus dalykus paverčia stebuklingais. Dovanos, puoselėjančios abiejų – duodančiojo ir priimančiojo – sielas. Besąlygiška meilė. Nesavanaudiškumas. Pasitikėjimas. Tikėjimas. Atlaidumas. Naujos galimybės. Paguoda. Džiaugsmas. Ramybė. Dosnumas. Užuojauta. Gailestingumas. Pripažinimas. Narsa.
Reikia dalyti šias dovanas. Nuoširdžiai atverti širdis ir su dėkingumu priimti šias dovanas“.
   Gruodžio 18 d., technologijų pamokų metu, 5 klasės mokiniai, įteikė dovanas vieni kitiems – aptarę ornamentų komponavimo būdus, papuošė mokyklos kieme esančią ,,eglutę” bei remdamiesi technologijų ir kulinarinio paveldo žiniomis, dirbdami grupėse kepė kalėdinius meduolius, be kurių, turbūt, neįsivaizduojamos šventės.

Parengė technologijų mokytoja L. Urbšytė

N6681 N6682