Septintokai lankėsi Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijoje

Paskelbta: Ketvirtadienis, 07 gruodžio 2017

N664m Gruodžio 7 d. Vilkaviškio r. Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro 7 klasės mokiniai lankėsi Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijoje, kur pristatė nacionalinio projekto „Pažink valstybę“ veiklas. Mokiniai, susirinkę iš trijų Lietuvos mokyklų, diskutavo apie valstybei bei mūsų miestelio bendruomenei aktualias krašto apsaugos problemas bei sprendimo būdus, dalinosi asmeninėmis patirtimis, įspūdžiais. Vėliau apžiūrėjo ministerijos pastatą.
   Po vizito į ministeriją aplankė sostinės puošmeną kalėdinę eglutę Katedros aikštėje, o šventinėje mugėje įsigijo lauktuvių savo artimiesiems.

Parengė 7 klasės vadovė Aušra Biskienė

N6641 N6642 N6643