Naujienos

AIDS – geriau žinoti

Paskelbta: Penktadienis, 01 gruodžio 2017

  N663m Gruodžio 1 d. – pasaulinė AIDS diena. Minint šią dieną mokykloje vyko protų mūšis „AIDS – geriau žinoti“, kurio tikslas suteikti mokiniams žinių apie AIDS, atkreipti dėmesį į šios ligos pavojų, raginti juos saugoti savo sveikatą.
7–10 klasių mokiniai kartu su klasių vadovais (8 klasės mokiniams talkino informacinių technologijų mokytojas Nerijus Mašalaitis) varžėsi atsakinėdami į klausimus, kuriuos parengė Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras.                     Dalyvaudami protų mūšyje mokiniai išgirdo daug naudingos informacijos apie ŽIV ir AIDS: ŽIV plitimo būdus, požymius užsikrėtus, AIDS sergančiųjų statistiką ir kt.
   Mokiniai atsakinėdami į protmūšio klausimus iki paskutinio klausimo nenusileido vieni kitiems. O klausimų būta įvairių: Kaip skaičius „30“ susijęs su ŽIV Lietuvos kontekste? Kodėl ŽIV infekciją galima sumaišyti su gripu? Koks yra šių metų AIDS dienos kompanijos šūkis? Mokinių atsakymus vertino komisija t. y. Vilkaviškio visuomenės sveikatos biuro specialistė Žydrūnė Čekanavičienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Puskunigienė. Po įdomios ir įtemptos kovos pirmąją vietą protų mūšyje iškovojo 7-okai. Sveikiname juos!
Visos komandos buvo apdovanodos Vilkaviškio visuomenės sveikatos biuro prizais.

Parengė vyresnioji socialinė pedagogė Rūta Pranaitienė

 N6631 N6632 N6633

Pridėti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Keturvalakiai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Apklausa

Tavo mėgstamiausias metų laikas

(C) Vikaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras 2012-2018. Free joomla templates | Pritaikė Giedrius Plečkaitis