Atgal į praeitį: 70-ieji tarp mūsų

Paskelbta: Ketvirtadienis, 23 lapkričio 2017

N658m  Kūrybingai ir netradiciškai linksminosi septintokai lapkričio 23-oios popietę. Kaip ir kiekvienais metais jau tradicija tapo mūsų klasės pasibuvimas draugų ratelyje. Šių metų tema ,,Atgal į praeitį: 70-ieji tarp mūsų“.
   Mes ne tik linksmai leidome laiką, bet ir pasidomėjome to laikmečio kultūriniu ir visuomeniniu gyvenimu. Sužinojome, kokią muziką klausė, kaip linksminosi mūsų seneliai, tėvai. Vieni ruošėme užsienio muzikos atlikėjų, populiarų 70-aisiais, pristatymą. Viena ir žinomiausių grupių buvo švedų grupė ABBA. Mūsų klasės merginos Smiltė K. ir Laura M. ne tik papasakojo apie šios grupės susikūrimą, bet paruošė ir muzikinį pristatymą, padainavę vieną populiariausią šios grupės dainą.
   Klasės vaikinai Airidas B., Aurimas M. ir Lukas V. paruošė transporto priemonių pristatymą. Jie papasakojo, kokiais automobiliais bei motociklais važinėjo to meto jaunuoliai.

Deimantė K. domėjosi lietuviška 70-ųjų metų muzika, Ieva V. ir Viktorija S. ¬¬– šokių judesiais. To laikmečio drabužių madas pristatė klasės vadovė Aušra Biskienė.
   Tai ne tik linksmai praleistas laikas, bet ir mandagaus bei kultūringo elgesio, pokalbio pamokos, skatinimas domėtis mūsų tėvų, senelių istorija, tradicijų tęstinumas.

Parengė 7 klasės mokiniai ir klasės vadovė Aušra Biskienė

N6581 N6582 N6583 N6584 N6585