Lapkričio 16 d. - Tarptautinė Tolerancijos diena

Paskelbta: Ketvirtadienis, 16 lapkričio 2017

N656m Jau kelerius metus iš eilės mūsų mokykla tradiciškai dalyvauja Lietuvos mokyklų mastu organizuojamoje "Tarptautinės Tolerancijos dienos" paminėjime.
    Šių metų kaip tolerancijos ir jos sklaidos simbolis buvo ranka. Norėdami visapusiškai išpildyti šią temą, mokiniai, aktyviai darbavosi. Per dailės pamokas 1-10 klasių mokiniai kūrė rankas, rašydami ant jų, ką jiems reiškia būti tolerantišku, kurios vėliau buvo eksponuojamos II aukšto fojė. O kiekvienas mokyklos bendruomenės narys segėjo mažą rankytę – tolerancijos simbolį. Taip pat mokiniai dalyvavo anketinėje apklausoje ,,Ar aš jaučiuosi saugus mokykloje“, su kurios rezultatais visi buvo supažindinti.
   Šią dieną, nuo pat ryto, pertraukų metu mokiniai žiūrėjo įvairią vaizdinę medžiagą tolerancijos tema. Įdomiausia visiems buvo 4 netradicinė pamoka-visi susirinkę II aukšto fojė dalyvavo renginyje ,,Aš-tarp kitų“, kurį paruošė 7 klasės mokinė, mokinių tarybos narė S. Kraipavičiūtė. Mokiniai ne tik įtvirtino žinias ir supratimą apie toleranciją, bet ir dalyvavo smagioje viktorinoje, klausėsi pradinių klasių mokinių atliktų kūrybinių užduočių: eilėraščio, šūkio, plakato, situacijos apie toleranciją. Mūsų mokiniai itin kūrybiški!
Gyvenkime draugiškai!

Mokinių tarybos vadovė L. Urbšytė