Knygos ,,Dramblys ir antis“ pristatymas

Paskelbta: Ketvirtadienis, 26 spalio 2017

N650m Spalio 26 dieną priešmokyklinės grupės ugdytiniams pristatėme Giedrės Rakauskienės knygą ,,Dramblys ir antis“. Ši knyga pelnė geriausios 2016 metų knygos mažiausiems skaitytojams premiją. Idėja parašyti savo knygą autorei kilo tada, kai pritrūko įdomių knygų savo vaikams. Iš pradžių knygos tekstas buvo publikuotas žurnale ,,Laimiukas“, skirtame patyčių temai. Dėka Labdaros ir paramos fondo ,,Švieskime vaikus“ buvo išleista spalvinga, akį traukianti knyga, kuriai iliustracijas kūrė dailininkė Jurga Šulskytė.
   Vaikai klausėsi teksto, kurį skaitė bibliotekininkė Vilija Urbšienė ir 7 klasės mokiniai Smiltė Kraipavičiūtė ir Lukas Venys, diskutavo apie draugystę, draugus. O kas yra jų geriausi draugai, nupiešė piešiniuose.

Parengė bibliotekininkė Vilija Urbšienė

N6501 N6502 N6503