6 klasės mokinių išvyka į cukraus fabriką ir Multicentrą Marijampolėje

Paskelbta: Ketvirtadienis, 26 spalio 2017

N648m Spalio 26 d. 6 klasės mokiniai kartu su klasės vadove vyko į edukacinę išvyką, kurios metu lankėsi cukraus fabrike Marijampolėje „Lietuvos cukrus“ ir P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje įsikūrusiame Multicentre.
   Cukraus fabrike mokinius pasitiko gidas Giedrius Šlekys, kuris papasakojo cukraus fabriko istoriją, kodėl jis buvo įkurtas būtent Marijampolėje, kokia dar veikla buvo vykdoma cukraus fabriko pastatuose. Įdomiausia mokiniams buvo sužinoti ir pamatyti, kaip vyksta cukraus gamybos procesas, kaip cukrinis runkelis, virsta akinamai baltu, saldžiu kristalu – cukrumi. Vėliau šeštokai apsilankė P. Kriaučiūno bibliotekoje esančiame Multicentre – interaktyvaus mokymosi centre, kurio siekis yra skatinti vaikų ir jaunimo domėjimąsi informacinėmis technologijomis, teikti mokykloms papildomo mokymo galimybę, bendradarbiauti su jomis, skatinti vaikų užimtumą. Čia mokiniai kūrė muziką, konstravo, susipažino ir išbandė įvairias kompiuterines programas ir kt. Įdomią veiklą sau rado kiekvienas mokinys.

Dėkojame klasės mamytėms R. Petruškevičienei ir R. Gražulienei, kartu vykusioms į išvyką.
Parengė 6 klasės vadovė Rūta Pranaitienė

N6481 N6482 N6483