Vokiečių kalbos savaitė „Ö kaip vokiškai?“

Paskelbta: Penktadienis, 20 spalio 2017

N647m Spalio 16–20 dienomis visoje Lietuvoje vyko jau antrus metus Gėtės instituto, Vokietijos ambasados ir kitų rėmėjų organizuojama vokiečių kalbos savaitė „Ö kaip vokiškai?“. Mūsų mokyklos vokiečių kalbos besimokantys 7, 8, 9 klasių mokiniai kartu su mokytoja Zina Jarimavičiene žiūrėjo filmus apie Vokietiją, jos istoriją, mokėsi vokiškų dainų, naujų žodžių.
   Septintų, aštuntų klasių mokiniai dalyvavo vokiečių kalbos viktorinoje „Wer Sprachen lernt – ist überall zu Hause“ („Kas mokosi kalbų-visur jaučiasi kaip namie“). Pamokos pradžioje mokiniai dainavo specialiai šiai progai sukurtą SKAMP grupės himną „Pakalbam vokiškai – Ja, ich kann“. Reklaminio filmo apie Vokietiją metu jie turėjo galimybę įsitikinti, kad vokiečių kalba gali būti svarbi karjerai, ir sužinoti, kokios galimybės su ja atsiveria. 9 klasės mokiniai per pamoką kūrė plakatą – Vokietijos žemėlapį.

Visi mokiniai buvo aktyvūs. Už tai jie apdovanoti vokiškais prizais, saldumynais.

Parengė vokiečių kalbos mokytoja Z. Jarimavičienė

N6471 N6472 N6473 N6474