Mokykloje paminėta Tarptautinė mokytojų diena

Paskelbta: Penktadienis, 06 spalio 2017

N6416 Spalio 5-oji mokykloje buvo neeilinė diena – Mokytojo diena. Tam, kad rastų geriausią skambesį, mokytojui tenka kasdien ,,derinti stygas“ ir daug dirbti. Ir maloniausia, kai šis sunkus darbas atsiperka. Be mokytojų kilnaus darbo pasaulis nebūtų toks gražus, turtingas. Mokytojai- mylintys, rūpestingi, išmintingi bei kantrūs – buvo, yra ir visuomet bus reikalingi.
   Nuo septintos valandos ryto susibūrusi mokinių taryba ruošėsi pasitikti mokytojus ir juos užkrėsti šventine nuotaika. Šį rytą mokytojai tik peržengę mokyklos slenkstį, buvo pasitikti mokinių plojimais ir garsiomis ovacijomis. Nuskambėjus skambučiui į pirmą pamoką, visi buvo pakviesti į II aukšto fojė. Šios ypatingos dienos proga, mokytojai klausėsi sveikinimų. Kaip nuoširdumo ir padėkos ženklas, kiekvienam buvo įteikta padėka. Pasveikinti mokytojų su švente atvyko Keturvalakių seniūnas Gintautas Urbšys.
   Jau tradicija tapo šią dieną mokykloje organizuoti netradicines pamokas. Pirmą pamoką mokiniams vedė mokinių tarybos nariai. Į antrą – teatro pamoką, mokytojus pakvietė septintos klasės mokinės: Smiltė Kraipavičiūtė ir Deimantė Kuršvietytė. Trečioje pamokoje mokiniai atliko kūrybinį darbą ,,Koks yra šiuolaikinis mokytojas“ , o mokytojai - ,,Koks yra šiuolaikinis mokinys“.

Ši diena buvo ypatinga ne tik mokytojams, bet ir mokiniams. Jie turėjo galimybę pasijausti jaunaisiais mokytojais ir įvertinti, koks yra atsakingas ir sunkus mokytojo darbas.
   Ačiū mamytėms: Neringai Tamošaitienei, Rasai Laskevičienei, Ritai Petruškevičienei, Gintarei Nemurienei už pagalbą organizuojant mokytojų dieną.

Parengė bibliotekininkė Vilija Urbšienė

N6411 N6412 N6413 N6414 N6415