Priešmokyklinukai bibliotekoje

Paskelbta: Pirmadienis, 11 rugsėjo 2017

N636m Vartydami knygeles vaikai pradeda atpažinti raides. Nors ir nemokėdami kaityti, jie geriau supranta simbolius, stebėdami paveikslėlius, pradeda numatyti įvykius. Knygos taip pat lavina tokius pagrindinius gebėjimus kaip skaičiavimas, skaitmenų, spalvų ir formų atpažinimas.
   Rugsėjo 7 dieną priešmokyklinės grupės ugdytiniai su mokytoja Vida Liaudaitiene pirmą kartą apsilankė bibliotekoje. Čia jie susipažino su bibliotekos taisyklėmis, apžiūrėjo lentynose gyvenančias vaikiškas knygeles. Mažieji susidomėję vartė patikusias knygeles, prisiminė, kaip elgtis su knyga, kad ji ilgai džiugintų skaitytojus.
   Gavę dovanų po žymeklį knygai, vaikai iškeliavo nusiteikę dar kartą būtinai ateiti.

Bibliotekininkė Vilija Urbšienė

N6361 N6362

Kokį naminį gyvūną auginate namuose?