Rugsėjo pirmosios šventė 2017

Paskelbta: Trečiadienis, 06 rugsėjo 2017

N635mŠiais metais Keturvalakių mokykloje-daugiafunkciame centre rugsėjo pirmoji prasidėjo neįprastai. Apniukęs dangus suvijo visus į mokyklos sporto salę. Čia vyko pirmosios šiais mokslo metais pamokos.
   Dešimtokams atlydėjus pirmos klasės mokinius visi susirinkusieji sugiedojo Lietuvos himną. Prasidėjo pirmoji – pilietiškumo pamoka. Pirmokai buvo apdovanoti Lietuvos šimtmečio medaliais, kad prisimintų artėjančią Lietuvos valstybė atkūrimo dieną. Po to skambėjo nedrąsus pirmokėlių žodis. Toliau pilietiškumo pamoką tęsė mokyklos direktorė Violeta Šaukščiuvienė, įteikdama pirmokų pasus. Šventės svečius pasveikino Seimo narys Kęstutis Smirnovas.
Antra pamoka tikyba. Ją vedė Keturvalakių bažnyčios klebonas Arvydas Jakušovas.
   Matematikos pamokoje dalyvavo Keturvalakių seniūnijos seniūnas Gintautas Urbšys ir Keturvalakių bendruomenės pirmininkas Arvydas Kuršvietis bei mokyklos direktorė, kuri įteikė padėkos raštus mokiniams bei mokytojams.

Vėliau šventės vedantieji visus pakvietė į lietuvių kalbos pamoką, kurioje visi dalyviai ant obuolio formos lapo užrašė svajonę, palinkėjimą mokyklai, Lietuvai. Tada prasidėjo technologijų pamoka: visas svajones technologijų mokytoja Laura Urbšytė „užkonservavo“ stiklainyje iki vasario 16-osios. Už išmokytą taisyklingai parašyti raidę ir ištarti raiškų žodį mokiniai dėkojo mokytojams, įteikė gėles ir padovanojo muzikos bei šokio pamokas. Žiūrovų ovacijų sulaukė penktokų atliekamas ,,Džaivas“. Pagaliau visi mokiniai ir jų tėveliai buvo pakviesti į klases. Prasidėjo nauji mokslo metai.

Vyresnioji istorijos mokytoja, 10 klasės vadovė Regina Treikauskienė,
vyresnioji 1 klasės mokytoja Rima Dambrauskienė