,,Pastatykime vaikystės pilį“

Paskelbta: Trečiadienis, 28 birželio 2017

N633m Vaikystė yra gražiausias ir dažnai geriausias žmogaus gyvenimo laikotarpis. Ji kupina emocijų, ieškojimų ir atradimų, neužmirštamų minučių ir įspūdžių. O kokia buvo tavoji…?
   ,,Mano vaikystė yra turininga, pilna meilės bei supratimo ir, be abejo, nerūpestinga...“, taip sakė vaikai, birželio 28 dieną, susirinkę į ,,Atverk duris vasarai“ organizuojamą keramikos užsiėmimą ,,Pastatykime vaikystės pilį“.
   Dailės ir technologijų mokytoja L. Urbšytė susirinkusiems priminė, kad lipdymas iš molio yra ne vien tik praktinis užsiėmimas, kurio metu galima nulipdyti viską, ką tik įsivaizduoji, bet ir dailės terapija, kurios metu yra sugeriamos neigiamos emocijos ir išskiriamos teigiamos. O jų, susitikimo metu, tikrai netrūko. Itin kūrybiškai ir linksmai vaikai pažvelgė į užduotį, kuomet reikėjo nulipdyti pilį, kurią vaikystėje, ant jūros, ežero kranto, kartui sus sese, broliu, tėtė ar močiute, lipdė ne kartą. Vaikai nedelsdami kibo į darbus: lipdė, puošė, dekoravo viskuo, ką rado šalia esančioje pievelėje. Pilys gavosi neišpasakyto grožio: viena iškilo mokyklos pievelėje, kurioje apsigyveno nulipdytas ,,eglinas“, kita – medžio kamiene, su slaptu įėjimu, dar kita – prie medžio - panaši į tikrą senovinę, mūrinę pilį, su viduje nulipdytais baldais ir kitos pilys, stebinusios savo originalumu ir dekoratyvumu.
   Galima drąsiai teigti, jog mūsų vaikystė – ,,Mūsų delnuose“.

Dailės ir technologijų mokytoja L. Urbšytė

N6331 N6332 N6333 N6334