Pažintys, pramogos ir linksmybės Kaune mūsų šauniausiems mokiniams

Paskelbta: Trečiadienis, 07 birželio 2017

N621mUž nuveiktus darbus visada smagu gauti atlygį. Vienus džiugina piniginė dovana, kitus maža smulkmena, tretiems pakanka padėkos žodžio. Tačiau visada smagu, kai pastebimi išskirtiniai gebėjimai, nuoširdus atsidavimas tam, kas daroma. Aptarus ir įvertinus šiais mokslo metais nuveiktus darbus liko nepastebėti patys aktyviausi, kūrybingiausi, gerai besimokantys mokiniai. Jiems padovanota kelionė į Kauną, kuri finansuota iš tarptautinio projekto Erasmus+ lėšų.
   Birželio 7 d. 23 mūsų mokyklos 1–10 klasių mokiniai, kurie mokytojų, klasių vadovų bei pačių mokinių įvertinti kaip iniciatyviausi, kūrybingiausi, gabiausi, vienu žodžiu – geriausi, vyko į Kauną. Šią ekskursiją inicijavo bei organizavo dailės ir technologijų mokytoja bei mokinių tarybos vadovė L. Urbšytė. Ši kelionė – tai renginių ciklo „Atverk duris vasarai“ startas.

Ekskursija prasidėjo nuo apsilankymo Kauno pilyje, vėliau pasivaikščiojimas po Laisvės alėją. Po to mokiniai ir juos lydintys asmenys (dvi mamos, bibliotekininkė V. Urbšienė bei mokytoja A. Biskienė) dalyvavo apžvalginėje ekskursijoje su gidu Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Čia gidė trumpai pristatė šio muziejaus įkūrėjo T. Ivanausko biografiją, supažindino su muziejaus ekspozicija, išdėstyta 4 muziejaus aukštuose. Mokiniai apžiūrėjo įvairias ekspozicijas: nuo bestuburių iki žinduolių, paplitusių Lietuvoje bei įvairiuose pasaulio kraštuose.
   Antroji ekskursijos dalis, kuri buvo labai laukiama mokinių, – laikas batutų parke „Jump Space“. Kaip svarbu gerai atsipalaiduoti po įtemptų mokslo metų! O jei tai šaunus draugų būrys – malonumas dar didesnis.
   Toks linksmas, neįpareigojantis buvimas kartu, kai dingsta ribos dėl amžiaus, pomėgių, mokymosi lygių, socialinės padėties skirtumo, leidžia ugdytis bendravimo, savęs pažinimo bei socialines kompetencijas, suteikia neišdildomų įspūdžių bei įkvepia naujiems darbams.

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Biskienė

N6211 N6212 N6213