Šeimų iškyla 2017

Paskelbta: Ketvirtadienis, 25 gegužės 2017

N619m „Jei vieningi, tai laimingi“, „Kai mes kartu, mums smagu“, „Mes trečiokai-Mes jėga. Mūsų klasės kaip šeima“, „Esame linksma šeima, veidus puošia šypsena“, „Gera augti šeimoje“, „Ketvirtokai kaip šeima, draugiški jie visada“, „Mylim savo šeimą!!!“, „Šeima-mūs stiprybė visada!“, „Pirmokai kaip šeima, nesipyksta niekada“, „Sėkmė prasideda šeimoje“, „Nors ir esam dideli, kartais elgiamės kaip maži“ – su tokiais šūkiais vaikai saulėtą ir šiltą gegužės 25 d. rytą rinkosi į mokyklos stadioną. Į mokyklą šįryt mokiniai atėjo kas su mama, kas su tėčiu, kas atsivedė ir močiutę. O kur dar broliukai ir sesutės atskubėję. Toks gausus būrys susirinko į „Šeimų iškylą“.
   Šią dieną iš pat ryto mokykloje vyravo šeimyniška nuotaika. Visi ruošėsi didžiausiai šventei – buvimui kartu: kas puošė aplinką, kas kūrė poilsiavietes, kas ruošėsi žaidimams. Šventės metu buvo linksmų akimirkų, nuoširdžių pokalbių, įdomių žaidimų.

Kokia šventė be dainų ir šokių. Dainavo muzikos DO-RĖ-MI nariai bei 1 ir 2 klasių mokiniai (vadovė Janina Burbienė), šoko būrelio „Šokio erdvėje“ narės (vadovė Laima Danauskaitė).
   Viena iš šventės akimirkų – akcija „Viena širdis – viena šeima“, kurios metu „pagaminę“ iš gėlių žiedų (kuriuos susinešė vaikai kartu su tėveliais) širdį sustojome bendrai nuotraukai.
   Vėliau kiekviena klasė pravedė žaidimus, varžybas, kuriose dalyvavo visi: tiek močiutės, tiek mamos, tiek tėčiai, tiek mokytojai, tiek vaikai. Netrūko smagių, linksmų akimirkų.
   Beržyne įkurta mokinių piešinių paroda „Aš šeimoje“, kurią surengė dailės ir technologijų mokytoja Laura Urbšytė. Mokyklos I a. fojė visi galėjo apžiūrėti 6 klasės mokinės Smiltės Kraipavičiūtės, jos mamos Oksanos Kraipavičienės, močiutės Sigitos Budrevičienės bei tetos Irmos Karpavičienės darbų parodą „Į pasaulį iš sielos gelmių“. Ši paroda vyks iki birželio 5 d.
   Visi vaikai savo tėveliams padovanojo po pačių pagamintą magnetą, ant kurio užrašė savo mintis apie šeimą. Tėveliai neliko abejingi ir dovanojo savo vaikams šiltus apkabinimus, meilius žodžius, mielus žvilgsnius ar pabučiavimą į skruostą.
   Buvimas kartu – pati brangiausia dovana, kurią vieni kitiems galėjome dovanoti. Nuoširdžiai dėkoju visiems: ir į šventę atvykusiems, ir šventei pasiruošti padėjusiems.

Parengė lietuvių kalbos mokytoja ir renginio organizatorė A. Biskienė

N6191 N6192 N6193 N6194 N6195