Akcija ,,Darom 2017“

Paskelbta: Penktadienis, 28 balandžio 2017

N618m Kaip ir kasmet, balandžio 28 d., mūsų mokykla prisidėjo prie visuotinės aplinkos tvarkymo akcijos ,, DAROM 2017“, kurios pagrindinis tikslas – skatinti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą bei stiprinti vietines bendruomenes. Todėl ši diena, buvo skirta kultūrinei, praktinei ir prevencinei veiklai, kurios metu Vilkaviškio r. Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai ir mokytojai prisidėjo prie šios akcijos bei kūrė klasėse gyvūnus iš kamštelių, kuriuos pristatė su dainomis ir eilėmis mokyklos bendruomenei. Pavasariškai nusiteikę akcijoje dalyvavo priešmokyklinės grupės ugytiniai ir 1 – 10 klasių mokiniai kartu su mokytojais. Akcijos dalyviai tvarkė mokyklos bažnyčios teritoriją, miestelio stotelę bei Rausvės paupį: rinko šiukšles bei medžių šakas, tvarkė mokyklos gėlynus, šlavė takelius – kiekvienas, tiek didelis, tiek mažas, savo darbu prisidėjo prie gražios ir švarios aplinkos kūrimo. O šią gražią dieną pabaigė mokiniai, kurie pagal Erasmus+ projektą, savaitei buvo išvykę į Ispanijos sostinę Madridą. Pasidalinti įspūdžiai, dainos ir šokiai visus sušildė ir privertė šypsotis.

Smagu, kad mokiniai ir mokytojai, dalyvavę akcijoje, buvo puikios nuotaikos, nes dirbdami ne tik švarino gamtą, bet ir pajuto bendruomeniškumo jausmą. „Darom“ – tai nėra tik organizacijos ar akcijos pavadinimas, tai − iššūkis mums visiems daryti kažką gera ir gražaus.

Mokinų tarybos vadovė Laura Urbšytė

N6182 N6181 N6183