Respublikinėje konferencijoje dalyvavo ir mūsų mokiniai

Paskelbta: Penktadienis, 19 gegužės 2017

N617m Gegužės 19 d. Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinėje mokykloje vyko respublikinė teorinė-praktinė konferencija „Nuo žinių–kompetencijų ugdymo link“. Konferencijos tikslas – puoselėti iniciatyvą bei lyderystę, ugdant kūrybiškumo, komunikabilumo kompetencijas, viešojo kalbėjimo įgūdžius.
   Konferencijoje tarp mokinių iš aštuonių šalies mokyklų dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: 6 klasės mokinės Viktorija Sarpaliūtė, Smiltė Kraipavičiūtė bei 9 klasės mokinys Karolis Kazlauskas. Jie skaitė pranešimą „Pažinimas ugdo pagarbą“, kurio tikslas – pasidalinti gerąja patirti apie vykdytą mokykloje projektą „Auginame gimtosios kalbos medžius“ (projekto sumanytojos ir organizatorės lietuvių kalbos mokytoja A. Biskienė ir bibliotekininkė V. Urbšienė).
   Antroje konferencijos dalyje mokiniai ir mokytojai buvo pakviesti darbui į grupes, kur Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos mokytojai ir mokiniai dalinosi sėkmės istorijomis.

Parengė vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Biskienė

N6171 N6172