Naujienos

Lengvosios atletikos varžybos

Paskelbta: Antradienis, 09 gegužės 2017

N613m Gegužės 9 dieną Keturvalakių MDC mokiniai dalyvavo Vilkaviškyje lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose.
   Bendroje įskaitoje, tarp pagrindinių, progimnazijų ir daugiafunkcių centrų, mūsų mokyklos vaikinų komanda iškovojo 3 vietą. Asmeninėje įskaitoje Martynas Dambrauskas laimėjo 2-ąją vietą 1000 m bėgime. Gediminas Galinskas rutulio stūmime liko trečias. Merginų tarpe, rutulio stūmimo rungtyje, Deimantė Bendaravičiūtė užėmė 3-ąją vietą.
   Mūsų mokyklos vaikinų komanda estafetiniame bėgime, aplenkusi Vilkaviškio S. Nėries pagrindinę mokyklą, pelnė 3-ąją vietą.
   Sėkmingos vasaros ir linkiu nepamiršti sportuoti atostogų metu.