Futbolo varžybos

Paskelbta: Pirmadienis, 15 gegužės 2017

N612m Gegužės 11 ir 15 dienomis Vilkaviškio miesto stadione vyko Lietuvos mokyklų futbolo žaidynės „Golas 2017“. Šiose varžybose dalyvavo Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai.
   Varžybose rungtyniavo dvi mokyklos komandos. Jaunučių komandoje geriausiai žaidė vartininkas Naglis Zigmanta ir Airidas Bendaravičius.
   Jaunių grupėje, įveikusi Pajevonio, Bartninkų, Gražiškių ekipas, mūsų mokyklos komanda užėmė 2-ąją vietą. Nugalėtojais tapo Vilkaviškio S. Nėries pagrindinė mokykla. Mokinių tarpe geriausiai žaidė Deimantė Bendaravičiūtė, Neda Kulbokaitė, Ignas Kudrevičius ir vartininkas Laurynas Markevičius.
   Geros vasaros ir naujų pergalių.

Kūno kultūros mokytoja
Renata Gustaitytė