Mokslo metų pradžios šventė

Paskelbta: Pirmadienis, 05 rugsėjo 2016

Greitai prabėgo vasara, o rugsėjis vėl sukvietė visus į mokyklą.

Rugsėjo 1-osios šventė prasidėjo Keturvalakių Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje šv. mišiomis, kurias aukojo kunigas Arvydas Jakušovas. Po mišių mokyklos bendruomenės nariai bei svečiai iškilminga eisena žingsniavo į mokyklos kiemą. Paskutinieji žengė dešimtokų vedami pirmokai. Mokyklos direktorei Violetai Šaukščiuvienei paskelbus naujų mokslo metų pradžią, iškilmingai sugiedotas Lietuvos valstybės himnas. Po jo šventinės dienos vadžias perėmė 10 klasės mokiniai. Jiems talkino pirmokai su savo mokytoja Renata Klimavičiene, šokių ir „Muzikuokime kartu“ būrelių nariai su vadovėmis Laima Danauskaite ir Irma Žebrauskiene, Karklinių daugiafunkcio centro muzikos vadovas Kęstutis Vievesis. Šventės dalyvius pasveikino svečiai: Keturvalakių seniūnijos seniūnas Gintautas Urbšys, Keturvalakių bažnyčios klebonas Arvydas Jakušovas ir Keturvalakių bendruomenės pirmininkas Arvydas Kuršvietis. Mokiniai įteikdami gėlių su nauja pradžia pasveikino visus mokytojus bei svečius. Po sveikinimo kalbų buvo pristatyti jauniausieji mokyklos mokiniai, pirmokams įteikti pirmoko pasai. Kaip ir kasmet, apdovanoti geriausiai besimokantys ir mokyklą lankantys, aktyviausiai popamokinėje veikloje dalyvaujantys mokiniai. Padėkos raštai įteikti ir mokytojams bei kitiems mokyklos bendruomenės nariams. Po apdovanojimų kiekvienos klasės mokiniai prisistatė su savo auklėtojomis ir pasiėmė po simbolinį raktą, atrakinsiantį duris į mokslo ir žinių pasaulį.

Nuskambėjus pirmam 2016–2017 mokslo metų skambučiui, visi mokiniai su mokytojais rinkosi į klases pirmajai pamokai.

Mokytojos Renata Klimavičienė ir Rūtelė Leškevičienė